Ürün Kategorileri

Haberler

Hakkımızda

1999 Yılında Kurulan firmamız BERKE MAKİNA LTD ŞTİ günümüz dünyasının gelişen pazarlarının temel ihtiyacı olan, plastik, bakalit, metal enjeksiyon kalıp ve baskı sanayiinde tekniği ve teknolojiyi bir arada kullanarak her zaman için bir adım önde olmuştur.Teknik ve teknoloji bilindiği üzere bize daima dışarıdan gelmiştir. Bu geliş sürecini kısaltmak için, bunları kaynağına en yakın yerden takip etme zorunluluğu vardır. Artık bu bilgilere ulaşmak iletişim teknolojileri sayesinde kolaylaşmıştır ki tek bir farkla o da kullandığımızaraç gereçlerle aynı diliğ kullanmak zorunluluğudur. Bunlara sahip olabilmek için yeniliklere açık, analitik düşünebilen, bilgisiyle tecrübesini optimum noktada birleştirmiş kalifiye insan gücü gerekmektedir.

Bütün bunarın yanı sıra yoğun rekabet ortamının gerektirdiği başka unsurlarda vardır. Kalite ve zaman. Kalitede herhangi bir şekilde vazgeçmek mümkün değildir. Zaman ise geri getirilmesi mümkün olmayan bir kavram. Öyleyse bunlarda bir imalatçının taşıması gereken niteliklerdir.

Bu ana ilkeler üzerine kurulmuş olan BERKE MAKİNA LTD ŞTİ ülkemizin bu alandaki sektörüne titizlikle hizmet vermektedir. Çalışma anlayışımızı ve işe bakışımızı bu çerçeveler belirlemektedir. Ve bu çerçeveler içinde sizlerle de çalışmayı ümit etmekteyiz. Ürününüzün ilk endüstriyel tasarımından üretimine kadar olan bütün aşamalarında tecrübeli personelimizle hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla.
Bu içerik 12.09.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 10919 kez okundu.